O B A V I J E S T kandidatima sudionicima natječaja odgojitelj/ica

13.04.2022. 

Temeljem članka 24. i članka 26. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju („Narodne novine“ broj:10/97, 107/07 i 94/13) te članka 50. Statuta Dječjeg vrtića Opuzen, Upravno vijeće Dječjeg vrtića Opuzen na sjednici održanoj dana 06.travnja 2022.godine, raspravljalo je o pristiglim molbama povodom raspisanog natječaja od dana 14.veljače, 2022.godine  te sukladno  Odluci Upravnog vijeća dostavljamo

 

O B A V I J E S T

kandidatima sudionicima natječaja

 

  1. jedan (1) izvršitelj/ica na neodređeno vrijeme s punim radnim vremenom za obavljanje poslova radnog mjesta: ODGOJITELJ/ICA

 

  • izabrana je Andrea Zonjić, prvostupnik/bachelor predškolskog odgoja (VŠS)

 

Objavom rezultata natječaja na mrežnoj stranici Dječjeg vrtića Opuzen smatra se da su kandidati obavješteni o rezultatima izbora po raspisanom natječaju te se pojedinačne obavijesti neće dostavljati, a dokumentaciju mogu podići u Dječjem vrtiću Opuzen.

PREUZMI:

Obavijest-kandidatima-sudionicima-natjecaja-odgojitelj-na-neodredjeno (.pdf)