O B A V I J E S T kandidatima sudionicima natječaja pripravnik

22.12.2021. 

[su_spacer size=”20″]

Temeljem članka 24. i članka 26. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju („Narodne novine“ broj:10/97, 107/07 i 94/13) te članka 50. Statuta Dječjeg vrtića Opuzen, Upravno vijeće Dječjeg vrtića Opuzen na sjednici održanoj dana 21. prosinca 2021.godine, raspravljalo je o pristiglim molbama povodom raspisanog natječaja od dana 8. prosinca, 2021.godine  te sukladno  Odluci Upravnog vijeća dostavljamo

[su_spacer size=”20″]

 

O B A V I J E S T

kandidatima sudionicima natječaja

 

  1. Jedan (1) izvršitelj/ica na određeno vrijeme s punim radnim vremenom za obavljanje poslova radnog mjesta: ODGOJITELJ/ICA – PRIPRAVNIK/CA

 

  • izabrana je Antonela Petrić, prvostupnik/bachelor predškolskog odgoja VŠS

 

Objavom rezultata natječaja na mrežnoj stranici Dječjeg vrtića Opuzen smatra se da su kandidati obavješteni o rezultatima izbora po raspisanom natječaju te se pojedinačne obavijesti neće dostavljati, a dokumentaciju mogu podići u Dječjem vrtiću Opuzen.

[su_spacer size=”20″]

PREUZMI:

Obavijest-kandidatima-sudionicima-natjecaja-pripravnik (.pdf)