OBAVIJEST kandidatima sudionicima natječaja 26.09.2022.

12.10.2022.

O B A V I J E S T

kandidatima sudionicima natječaja

 

  1. ASISTENT/pomoćnik/ica u radu s djecom s teškoćama u razvoju na određeno vrijeme (do 30.06.2023.godine),  na pola radnog vremena – 1 izvršitelj

–    primljena je Maja Mataga, SSS komercijalist

  1. jedan(1) izvršitelj/ica na određeno vrijeme  s punim radnim vremenom za obavljanje poslova radnog mjesta:

     ODGOJITELJICA

  • prijedlog ravnateljice nije prihvaćen
  1. jedan (1) izvršitelj/ica na određeno vrijeme s pola radnog vremena  za obavljanje poslova radnog mjesta: STRUČNI SURADNIK/CA : (PEDAGOG ili PSIHOLOG ili LOGOPED ili EDUKACIJSKI REHABILITATOR ili SOCIJALNI PEDAGOG)
  • prijedloga ravnateljice nije bilo

 

Objavom rezultata natječaja na mrežnoj stranici Dječjeg vrtića Opuzen smatra se da su kandidati obavješteni o rezultatima izbora po raspisanom natječaju te se pojedinačne obavijesti neće dostavljati, a dokumentaciju mogu podići u Dječjem vrtiću Opuzen.

 

RAVNATELJICA Dijana Glavor Vitali

 

PREUZMI:

Obavijest kandidatima sudionicima natjecaja 26-09-2022