Uskrsne aktivnosti u odgojnoj skupini „Sovice“

Predblagdansko vrijeme u našoj skupini obilovalo je različitim zanimljivim aktivnostima uz koje smo dočekali Uskrs: izrađivali smo čestitke i košarice, ukrašavali pisanice, crtali i slikali uskrsne motive, pjevali prigodne pjesmice…

LIKOVNA AKTIVNOST  „Pisanice“

CENTAR ZA POČETNO ČITANJE –  čitanje slikovnica uskrsne tematike

NATJECATELJSKA IGRA „TKO ĆE PRIJE NAPUNITI KOŠARU SA JAJIMA ? “

LIKOVNE AKTIVNOSTI : crtanje uskrsnih motiva

Ukrašavanje pisanica

Izrada uskrsnih čestitki

Blagdani su dio iskustva i odrastanja svakog djeteta. Vrtić njeguje i potiče blagdansko okruženje i ozračje kroz koje djeca zadovoljavaju svoje potrebe. Svaki blagdan ima svoj smisao i poruku. Obogaćivanje tim porukama svakodnevno djetetovo iskustvo u vrtićkim  skupinama i u obitelji pridonosi kvalitetnom odrastanju svakog djeteta.

SRETAN USKRS ŽELE VAM SOVICE I ODGOJITELJICE

ANAMARIJA ČOVIĆ I GABRIJELA BJELIŠ  !