O B A V I J E S T kandidatima sudionicima natječaja odgojitelj

20.12.2022. 

[su_spacer size=”20″]

Temeljem članka 24. i članka 26. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju (,,Narodne novine” broj:10/97, 107/07 i 94/13) te članka 50. Statuta Dječjeg vrtića Opuzen, Upravno vijeće Dječjeg vrtića Opuzen na sjednici održanoj dana 19.prosinca 2022.godine, raspravljalo je o pristiglim molbama povodom raspisanog natječaja od dana 29.studenog, 2022.godine te sukladno Odluci Upravnog vijeća dostavljamo

[su_spacer size=”20″]

 

O B A V I J E S T

kandidatima sudionicima natječaja

 

  1. dva (2) izvršitelja/ice na određeno vrijeme s punim radnim vremenom za obavljanje poslova radnog mjesta: ODGOJITELJ/ICA
    • izabrane su :

    • Nikolina Mustapić , prvostupnik/bachelor predškolskog odgoja (VŠS)
    • Andrea Šimović , nastavnik predškolskog odgoja ( VŠS )

[su_spacer size=”20″]

Objavom rezultata natječaja na mrežnoj stranici Dječjeg vrtića Opuzen smatra se da su kandidati obavješteni o rezultatima izbora po raspisanom natječaju te se pojedinačne obavijesti neće dostavljati, a dokumentaciju mogu podići u Dječjem vrtiću Opuzen.

PREUZMI:

obavijest-kandidatima-odgojitelj-29-11-2022 (.pdf)