O B A V I J E S T kandidatima sudionicima natječaja stručni suradnik-ca

20.12.2022. 

Temeljem clanka 24. i članka 26. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju (,,Narodne novine” broj:10/97, 107/07 i 94/13) te članka 50. tatuta Dječjeg vrtića Opuzen, Upravno vijeće Dječjeg vrtića Opuzen na sjednici održanoj dana 19.prosinca 2022.godine, raspravljalo je o pristiglim molbama povodom raspisanog natječaja od dana 29.studenog, 2022.godine te sukladno Odluci Upravnog vijeća dostavljamo

 

O B A V I J E S T

kandidatima sudionicima natječaja

 

  1. jedan (1) jedan (1) izvršitelj/ica na određeno vrijeme s pola radnog vremena za obavljanje poslova radnog mjesta: STRUČNI SURADNIK/CA : (PEDAGOG, PSIHOLOG,LOGOPED, EDUKACIJSKI REHABILIT ATOR ili SOCIJALNI PEDAGOG)
    • nije bilo prijedloga ravnatelja – nitko od kandidata nije izabran

Objavom rezultata natječaja na mrežnoj stranici Dječjeg vrtića Opuzen smatra se da su kandidati obavješteni o rezultatima izbora po raspisanom natječaju te se pojedinačne obavijesti neće dostavljati, a dokumentaciju mogu podići u Dječjem vrtiću Opuzen.

PREUZMI:

Obavijest kandidatima sudionicima natjecaja 29-11-2022-strucni suradnik (.pdf)