O B A V I J E S T kandidatima sudionicima natječaja stručni suradnik-ca

18.05.2022. 

[su_spacer size=”20″]

Temeljem članka 24. i članka 26. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju („Narodne novine“ broj:10/97, 107/07 i 94/13) te članka 50. Statuta Dječjeg vrtića Opuzen, Upravno vijeće Dječjeg vrtića Opuzen na sjednici održanoj dana 09.svibnja, 2022.godine, raspravljalo je o pristiglim molbama povodom raspisanog natječaja od dana 14.travnja.2022.godine  te sukladno  Odluci Upravnog vijeća dostavljamo

[su_spacer size=”20″]

 

O B A V I J E S T

kandidatima sudionicima natječaja

 

  1. jedan (1) izvršitelj/ica na neodređeno vrijeme s pola radnog vremena za obavljanje poslova radnog mjesta:stručnog suradnika.(edukatora-rehabilitatora ili pedagoga ili psihologa ili logopeda)
    • Objavom rezultata natječaja na mrežnoj stranici Dječjeg vrtića Opuzen smatra se da su kandidati obavješteni o rezultatima izbora po raspisanom natječaju te se pojedinačne obavijesti neće dostavljati, a dokumentaciju mogu podići u Dječjem vrtiću Opuzen.

[su_spacer size=”20″]

PREUZMI:

obavijest-kandidatima-strucni-suradnik (.pdf)