Obavijest kandidatima natječaja spremačica, nepuno radno vrijeme

Temeljem članka 24. i članka 26. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju  („Narodne novine“ broj:10/97, 107/07,94/13, 98/19 i 57/ 22) te članka 50. Statuta Dječjeg vrtića Opuzen, Upravno vijeće Dječjeg vrtića Opuzen na sjednici održanoj dana 29. rujna 2023. godine, raspravljalo je o pristiglim molbama povodom raspisanog natječaja od dana 07. rujna 2023. godine te sukladno Odluci Upravnog vijeća dostavljamo

 

OBAVIJEST

kandidatima sudionicima natječaja

 

1 . jedan (1) izvršitelj/ica na određeno vrijeme, nepuno radno vrijeme za obavljanje poslova radnog mjesta:

 

SPREMAČICA

 

– prijedlog ravnateljice nije prihvaćen

 

Objavom rezultata natječaja na mrežnoj stranici Dječjeg vrtića Opuzen smatra se da su kandidati obavješteni o rezultatima izbora po raspisanom natječaju te se pojedinačne obavijesti neće dostavljati, a dokumentaciju mogu podići u Dječjem vrtiću Opuzen.

 

*Obavijest kandidatima natječaja spremačica, nepuno radno vrijeme