Obavijest kandidatima sudionicima natječaja – ODGOJITELJ/ICA PREDŠKOLSKE DJECE

Temeljem članka 24. i članka 26. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju (,,Narodne novine“ broj:10/97, 107/07,94/13, 98/19,57/ 22 i 101/23) te članka 50. Statuta Dječjeg vrtića Opuzen, Upravno vijeće Dječjeg vrtića Opuzen na sjednici održanoj dana 24. travnja 2024. godine, raspravljalo je o pristiglim molbama povodom raspisanog natječaja od dana 26. ožujka 2024. godine te sukladno Odluci Upravnog vijeća dostavljamo

OBAVIJEST 

kandidatima sudionicima natječaja

  1. jedan (1) izvršitelj/ica na određeno puno radno vrijeme, dok traje potreba (zamjena) za obavljanje poslova radnog mjesta:

izabrana je :

ODGOJITELJICA PREDŠKOLSKE DJECE 

MARIJANA REPUŠIĆ ĆERLEK, prvostupnik predškolskog odgoja, VŠS 

Objavom rezultata natječaja na mrežnoj stranici Dječjeg vrtića Opuzen smatra se da su kandidati obavješteni o rezultatima izbora po raspisanom natječaju te se pojedinačne obavijesti neće dostavljati, a dokumentaciju mogu podići u Dječjem vrtiću Opuzen.

*Obavijest kandidatima sudionicima natječaja – ODGOJITELJ/ICA PREDŠKOLSKE DJECE