SOVICE; TJEDAN ZDRAVLJA – 15.-19. travnja 2024.

U tjednu od 15. do 19. travnja 2024. godine obilježili smo Tjedan zdravlja u odgojnoj skupini Sovice.

Ovogodišnja nam je tema bila „Moje zdravlje, moje pravo“. Razgovarali smo o važnosti tjelesne aktivnosti i okušali se prolazeći poligon. Zatim smo se razgibavali i opuštali, učeći o važnosti odmora, sna i spavanja.

Treći dan učili smo o oralnoj higijeni i pravilnom pranju zubi, a nakon toga posjetili smo stomatologa. Posljednji dan upoznali smo se sa zanimanjem liječnika i medicinske sestre, te im nakon toga otišli u posjet u ordinaciju.

Kako nam je bilo i što smo naučili, možete pogledati na fotografijama.

Ovim putem zahvaljujemo se djelatnicima Doma zdravlja u Opuzenu koji su nas lijepo ugostili i pomogli da proširimo svoje spoznaje o zdravlju!