Obavijest kandidatima sudionicima natječaja – Spremačica

Temeljem članka 24. i članka 26. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju (,,Narodne novine“ broj:10/97, 107/07,94/13, 98/19,57/ 22 i 101/23) te članka 50. Statuta Dječjeg vrtića Opuzen, Upravno vijeće Dječjeg vrtića Opuzen na sjednici održanoj dana 23. listopada 2023. godine, raspravljalo je o pristiglim molbama povodom raspisanog natječaja od dana 06. listopada 2023. g. te sukladno Odluci Upravnog vijeća dostavljamo

OBAVIJEST 

kandidatima sudionicima natječaja

  1. jedan (1) izvršitelj/ica na određeno vrijeme, nepuno radno vrijeme za obavljanje poslova radnog mjesta:

SPREMAČICA 

 

– prijedlog ravnateljice nije prihvaćen

Objavom rezultata natječaja na mrežnoj stranici Dječjeg vrtića Opuzen smatra se da su kandidati obavješteni o rezultatima izbora po raspisanom natječaju te se pojedinačne obavijesti neće dostavljati, a dokumentaciju mogu podići u Dječjem vrtiću Opuzen.

 

*Obavijest kandidatima sudionicima natječaja – Spremačica