PREDAVANJE ZA RODITELJE „POSTAVLJANJE ZDRAVIH GRANICA„

U četvrtak, 16.11.2023. godine u 17:30h održano je predavanje na temu: „Postavljanje zdravih granica“ za roditelje djece jasličkih skupina. Predavanje je održala stručna suradnica edukacijski rehabilitator – Lara Mijić, a sudjelovalo je 11 roditelja zajedno s odgojiteljicama skupina Bubamara i Leptirići – Sanja Kovač, Andrea Šimović, Antonia Kolakušić, Marijana Repušić Ćerlek.
Na predavanju se govorilo o važnosti postavljanja granica djeci, dosljednosti u roditeljstvu i o tome kako se može uspješno oblikovati ponašanje djece.
Roditelji su imali priliku čuti praktične savjete na koji način postaviti granice i kojih se koraka držati. Posebno je naglašena i važnost postavljanja granica na poštujući način uz koji dijete uči. Roditeljima se zahvaljujemo na odazivu i sudjelovanju u predavanju