O B A V I J E S T kandidatima sudionicima natječaja

Temeljem članka 24. i članka 26. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju („Narodne novine“ broj:10/97, 107/07,94/13, 98/19 i 57/ 22) te članka 50. Statuta Dječjeg vrtića Opuzen, Upravno vijeće Dječjeg vrtića Opuzen na sjednici održanoj dana 24.travnja 2023.godine, raspravljalo je o pristiglim molbama povodom raspisanog natječaja od dana 03.travnja, 2023.godine  te sukladno  Odluci Upravnog vijeća dostavljamo

 

O B A V I J E S T

kandidatima sudionicima natječaja

 

1 . jedan (1) izvršitelj/ica na određeno vrijeme puno radno vrijeme za obavljanje poslova

radnog mjesta:

 

ODGOJITELJ/ICA – PRIPRAVNIK/ICA PREDŠKOLSKE DJECE

    izabrana je :

MARIJANA REPUŠIĆ ĆERLEK,prvostupnik predškolskog odgoja,VŠS

 

Objavom rezultata natječaja na mrežnoj stranici Dječjeg vrtića Opuzen smatra se da su kandidati obavješteni o rezultatima izbora po raspisanom natječaju te se pojedinačne obavijesti neće dostavljati, a dokumentaciju mogu podići u Dječjem vrtiću Opuzen.

                                                                                                     

Ravnateljica:

Anamarija Čović

 

*O B A V I J E S T  kandidatima sudionicima natječaja